(PLM: Product LIfecycle Management)

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi

Bilgi Almak veya Görüş İletmek için İletişime Geçebilirsiniz

Merhabalar, ben Erkan OKUR.

Kariyerinde 15 yılı geride bırakmış bir mühendisim. Bir mühendisin en önemli görevinin, bir ihtiyaca çözüm üretmek veya bir soruna çözüm bulmak olduğuna inanıyorum. Benim odaklandığım ihtiyaç ve sorun; bir şirketteki çalışanların işlerini daha doğru ve kolay yapmasını sağlamak, bu kapsamda kullandığım araçlar ise kurumsal yazılımlar oldu.

Kariyerim boyunca pek çok farklı kurumsal yazılım kullandım ve bu yazılımların kurumlarda devreye alınması dönüşüm projelerinde görev aldım. PLM, yani Product Lifecycle Management, Türkçe karşılığıyla Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi yazılımları, uzmanlık sahibi olduğum konular arasında üst sıralarda yer alıyor.

Savunma Sanayii Akademi (SSA) bünyesinde eğitimler vermenin ve ASELSAN İç Eğitim Programı’nı başarıyla tamamlayarak ASELSAN İç Eğitimen havuzuna dahil olmanın verdiği motivasyon ile Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) Prensipleri üzerine hazırladığım eğitimlere odaklanmış bir internet sitesi hazırlamaya karar verdim.

PLM Eğitimi ™ internet sitesinde; Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) Prensipleri‘ne odaklanarak, bu konuda hazırladığım ve verdiğim eğitimlere yönelik içerikler başta olmak üzere, makaleler, iyi uygulama örnekleri ve dijital dönüşüm yol haritası paylaşımları yapmayı planlıyorum.

hakkımda detaylı bilgiler

Erkan OKUR Kimdir? Erkan OKUR Kısa Özgeçmiş

Erkan OKUR Kişisel Web Sitesi - erkanokur.com

verdiğim PLM eğitimleri

SSB Savunma Sanayi Akademi

Savunma Sanayii Akademi

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı bünyesinde kurulan Savunma Sanayii Akademi’de PLM eğitimleri veriyorum.

Savunma Sanayii Akademi KALFA Programı

SSA Kalfa Programı

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı yürütücülüğünde hayata geçirilen KALFA Programı‘nda PLM eğitimleri veriyorum.

ASELSAN İç Eğitmenlik Programı

ASELSAN İç Eğitmenlik

Öğrenme ve Gelişim Müdürlüğü tarafından yönetilen programı başarıyla tamamlayarak ASELSAN İç Eğitmeni sıfatıyla PLM eğitimleri veriyorum.

bilgi alın & katkı verin

Verdiğim eğitimlere yönelik bilgi talepleriniz veya sitede yayınlamış olduğum diğer içeriklere yönelik görüşleriniz için iletişim formu üzerinden benimle irtibata geçebilirsiniz.

Sitede yayınlanmasını istediğiniz makale veya iyi uygulama örneği paylaşımlarınızı ve tanıtımını yaptırmak istediğiniz PLM eğitimlerine yönelik içerik bilgilerini benimle paylaşabilirsiniz. Misafir yazar olarak site içeriğine katkı sağlamanızdan memnuniyet duyacağım.

PLM Eğitimi ™ sitesine yönelik genel görüş ve önerileriniz için de bana her zaman ulaşabilirsiniz.

Loading

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adınız Soyadınız
İletişim Talebi Konusu